SVATBY
Poradenství a konzultace

Zasnoubili jste se? Začínají se Vám v hlavě tvořit otázky? Neváhejte se kdykoliv na mne obrátit. Konzultace je vhodná i v případě již rozběhnuté svatby. Někdy pohled třetí osoby přinese nové aspekty a přispěje ke kompletaci Vašeho velkého dne. 

První konzultaci Vaše velkého dne  při zvolní jakékoliv mé služby máte zcela zdarma. V případě jednorázové konzultace jsou služby zpoplatněny dle ceníku. 

Pojďme se sejít ve Vaší oblíbené kavárně či platformě a vše prodiskutovat!

Snoubenci mají k dispozici 3 druhy zvýhodněných balíčků. Ceny jsou od 100 Kč/h.

 

Napište si o více informací!

Plánování

Chcete se vyhnout veškerým starostem při vyhledávání dodavatelů, vyjednávání s nimi a plánování? 

Výzdoba, obřad, tiskoviny, zábava, vše bude zapracováno podle vašich představ.

Odpadne Vám stres z plánování do poslední minuty vašeho svatebního dne. V případě zahraničních novomanželů, kteří český a slovenský trh tolik neznají, doporučují svatbu od A do Z.

 

Narazili jste na něco s čím si nevíte rady? Plánování vyžaduje koncentraci a mnoho času. Vyhledám vhodného dodavatele, zajistím schůzku, zkoušky a rezervuji toho, kterého jste si vybrali. Je zcela na Vás kolik dodavatelů si zajistíte sami a kolik jich pro Vás zajistím já.

Svatba od A do Z

Vyslechnu si vše, co máte na srdci, vaše představy a dle toho připravím možnosti, na Vás bude jen vybrat Vám nejbližší. Mohu Vám zaručit individuální přístup a jedinečnou atmosféru Vašeho Velkého Dne.

 

Pro snoubence mám připraveny zvýhodněné balíčky. Ceny jsou od 200 Kč/h. Napište si o více informací!

Koordinace svatebního dne

Chcete se ve svůj svatební den věnovat rodině, přátelům a své drahé polovičce? Jako koordinátorka budu s Vámi po celý Váš velký den. Svatební den může být velmi stresující pro Vás i Vaše příbuzné. V zákulisí svatby probíhá mnoho procesů (oddávající, vizážisté, kuchaři, servírky a číšníci, dojednaní dodavatelé). Mrzí mě, když vidím nevěstu, která se má radost, cítít se jako královna a místo toho u líčení musí vyřizovat telefonáty dodavatelů, přijíždějících hostů, chybějící dekorace nebo catering. V tuto chvíli budu Vaší oporou, hlasem. Všechny tyto starosti Vám odpadnou a vy si budete užívat jen atmosféry svého jedinečného dne s přáteli a rodinou. Jako koordinátorka se postarám, aby vše šlo dle vašich představ a dohodnutého harmonogramu.

 

Nabízím 3 základní a zároveň komplexní balíčky služeb: Economy, Business a First class. Ceník a nabídku služeb Vám velmi ráda zašlu na vyžádání.

 

SOUKROMÉ UDÁLOSTI

Rozlučky se svobodou

Jste zasnoubení? Blíží se Vaše svatba a chcete si užit Vaše rozloučení se svobodou s Vašimi přáteli, rodinou? Společně se pobavíme o Vašich představách, vybereme prostory, naplánujeme datum, zvolíme styl a rekvizity, pozveme Vaše přátelé. Pak už se jen můžete těšit na společnou party.  

Dětské akce

Jste občanské sdružení, taneční klub, firma a chystáte program pro děti? U dětských akcí je třeba se vžít do dětské duše. Vzít v úvahu jejich naladění, dovednosti a myšlení. Je třeba myslet na mnoho aspektů, jako je věk, co dětí baví, zdali tam s nimi budou rodiče aj. Správná kombinace aktivit přinese mnoho úsměvu dětí i dospělých. Velmi ráda pomůžu s plánování prostoru, aktivit, vystoupení a i se samotnou koordinací celého dne. 

Rodinné oslavy

Blíží se narozeniny, výročí svatby či jiné významné dny Vaší rodiny či mezi přáteli? Velmi ráda Vám pomůžu s organizací Vaše velkého dne s rodinou a přáteli. Pobavíme se o velikosti oslavy, kde ji uspořádáme a jaké zábavní prvky by měla mít. Společně dotvoříme Vaši představu a dotáhneme ji do nezapomenutelného výčtu Vašich dní. Při větších událostech nabízím částečnou koordinaci dne, během řízených aktivit. 

 

OSTATNÍ AKCE

Firemní akce

Jste menší či střední firma a hledáte team-building aktivitu pro své zaměstnance? Či chystáte akci pro své zaměstnance případně jejich rodinné příslušníky? I v této oblasti Vám velmi ráda vypomůžu s prostory, programem celého dne a jeho koordinací.

Kadnárova 101 

Bratislava  831 06

Slovensko

Tel.: +421 948 770 271 (SK)

Tel.: +420 737 300 613 (CZ)

vasvelkydensnicol@gmail.com

© 2019 by Nicol

Proudly created with Wix.com

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Pinterest Icon