SVATBY
Poradenství a konzultace

Zasnoubili jste se? Začínají se Vám v hlavě tvořit otázky? Neváhejte se kdykoliv na mne obrátit.

 

Konzultace je vhodná v jakoukoliv dobu Vašeho plánování. Pohled třetí osoby přináší nové aspekty a přispěje ke kompletaci Vašeho Velkého Dne. 

První konzultaci při zvolení jakékoliv mé služby máte zcela zdarma. V případě jednorázové konzultace jsou služby zpoplatněny dle ceníku. 

Pojďme se sejít ve Vaší oblíbené kavárně či platformě!

K dispozici mám 3 druhy zvýhodněných balíčků. Ceny od 100 Kč/h.

 

Napište si o více informací!

tisk-8963.jpg
Plánování

Chcete se vyhnout veškerým starostem během plánování Vaší svatby?

 

Výzdoba, catering, sladký bar, obřad, tiskoviny, zábava, vše bude zapracováno podle vašich představ.

Plánování svatby Vám vezme mnoho času a energie. Narazili jste na něco s čím si nevíte rady? Vyslechnu si vaše představy a se vším Vám pomohu. Zažijete pohodu od první až do poslední minuty Vašeho plánování.

Je zcela na Vás kolik dodavatelů si zajistíte sami a kolik jich pro Vás zajistím já. Nabízím individuální přístup a jedinečnou atmosféru Vašeho Velkého Dne. 

 

V mé nabídce najdete výhodné hodinové balíčky. Ceny od 200 Kč/h.

Napište si o více informací!

tisk-7616_edited.jpg
Koordinace svatebního dne

Chcete se ve svůj svatební den věnovat rodině, přátelům a své drahé polovičce? Jako koordinátorka s Vámi budu po celý Váš Velký Den.

 

Svatební den může být stresující pro Vás i Vaše příbuzné. V zákulisí probíhá mnoho procesů (oddávající, vizážisté, kuchaři, catering, cukrář/ka). Mrzí mě, když vidím nevěstu, která se má cítít jako královna, a místo toho u líčení vyřizuje telefonáty s dodavateli, přijíždějícími hosty, chybějící dekorace nebo catering.

Jako koordinátorka se o vše postarám - dodavatele, harmonogram, hosty. Všechny starosti Vám odpadnou. Vy si budete užívat atmosféry svého jedinečného dne s přáteli a rodinou. 

 

Nabízím 3 základní a zároveň komplexní balíčky služeb: Economy, Business a First class. Ceny od 4 350 Kč. Podrobný ceník vč. Vaší nabídky Vám velmi ráda zašlu na vyžádání.

 

SOUKROMÉ UDÁLOSTI

Rozlučka
Rozlučky se svobodou

Jste zasnoubení? Blíží se Vaše svatba a chcete si užit Vaše rozloučení se svobodou s přáteli či rodinou?

 

Společně se pobavíme o Vašich představách, vybereme prostory, naplánujeme datum, zvolíme styl i rekvizity. Už se těšíte na společnou párty?

šťastné děti
Dětské akce

Jste občanské sdružení, taneční klub, firma a chystáte program pro děti? Vžít se do dětské duše, vzít v úvahu jejich naladění, dovednosti a myšlení je nejen potřebným, ale dalo by se říct, že zásadním. 

 

Správná kombinace aktivit pro děti a rodiče přinese mnoho úsměvu dětí i dospělých.

 

Velmi ráda pomohu s plánováním i se samotnou koordinací celého dne

Narozeninové obrázky
Rodinné oslavy

Máte v rodině či mezi přáteli narozeniny, výročí svatby či jiné významné dny? Velmi ráda Vám pomohu s organizací Vašeho významného dne.

 

Pobavíme se o velikosti oslavy, vybereme prostory a zábavu pro dospělé i děti. Společně vytvoříme krásný den, který si zapíšete do výčtu nezapomenutelných dnů. Využít můžete i koordinaci dne, řízených aktivit. 

OSTATNÍ AKCE

 
Firemní akce

Jste menší či střední firma a hledáte team-building aktivitu pro své zaměstnance? Či chystáte akci pro své zaměstnance případně jejich rodinné příslušníky? I v této oblasti Vám velmi ráda pomůžu s prostory, programem a koordinací celého dne.

Design online přenosů

Plánujete online přenos na Facebooku či jiné platformě? Máte pozvané hosty a moderátora? Co teď? Musíte vyřešit prostor a scénu. 

Pokud chcete, aby Vaše firma, organizace vypadala profesionálně i ve virtuálním světě je zapotřebí se dobře, tématicky a esteticky prezentovat. Diváci a posluchači rádi věnují pozornost prostoru, který ladí. Diskutujícím navíc umožní se do daného tématu vžít a cítit se pohodlně. 

Navrhnu, sestavím a na místě připravím scénu na jakékoliv téma pro diskusi, koncert a mnoho jiného.